Need for Speed: Underground


Opis gry "Need for Speed: Underground"

Kolejną już grą spod znaku "Need for Speed" jest, wydany w 2003 roku, "Underground". Jak sama nazwa wskazuje tym razem będziemy mieli do czynienia z "podziemnymi", nocnymi, nielegalnymi wyścigami po ulicach wielkich miast. Panowie z EA Games przygotowali dla nas dwadzieścia licencjonowanych samochodów największych światowych marek.

Nie zabraknie więc Hondy, Toyoty czy Subaru. Jednak nie musimy się ograniczać do tego co przygotowali dla nas ci producenci bo właśnie przerabianie i "tuningowanie" aut jest jednym z największych atutów tej gry. Ilość części i przeróbek, które możemy zainstalować w naszym aucie przyprawia o zawrót głowy. Głównym trybem gry jest tryb kariery. By wspinać się na drabinie ulicznego szacunku będziemy musieli wygrywać rywalizację w różnych konkurencjach. "Circuit" to klasyczny wyścig po wyznaczonej trasie. "Drag" to wyścig na tzw. 1/4 mili wymagający od nas szybkiego i bezbłędnego zmieniania biegów. "Drift" to wyścig, w którym bardziej niż czas liczą się oceny za styl. Noty te uzależnione są od tego jak dużo efektownych poślizgów uda się nam osiągnąć. Oczywiście poza trybem Single Player dostępna jest też rozrywka sieciowa.

"Need for Speed: Underground" czaruje świetną grafiką, a uczucie prędkości po prostu wgniata w fotel. Muzyka też jest bardzo przyjemna. Słuchamy czołowych wykonawców z całego świata. Duża dynamika i radość z gry sprawia, że nie jednego gracza przykuje ona do monitora na długie godziny.

REKLAMA:
  1. Auto giełda - Ogłoszenia motoryzacyjne
  2. Hotele w Polsce - baza noclegowa
© 2015 esamochody.pl. All Rights Reserved.