collin


Opis gry Collin McRea Rally 2.0

Colin McRea Rally 2.0 - Seria Colin McRea Rally jest jedną z najbardziej zasłużonych dla gatunku gier jakimi są "samochodówki". To w niej od lat wcielamy się w kierowcę rajdowego by podczas Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) walczyć z czasem i przeciwnikami na transach całego świata.

Jedną z najlepszych części jest niewątpliwie "dwójka", której przyjrzymy się nieco bliżej. Na początku naszym oczom ukazuje się ładne i funkcjonalne menu, a w nim wybór trybu gry. Istnieje możliwość ścigania się bezpośrednio z innymi zawodnikami, lecz solą "Colina" jest samotna walka z czasem, a dopiero później porównywanie wyników z innymi.

W trybie rajdu mamy do wyboru: turniej światowy, turniej krajowy, pojedyncze trasy, grę na czas i zawody dla najlepszych kierowców. Nas najbardziej interesuje pierwszy tryb, w którym na trasach całego świata rywalizuje aż szesnastu kierowców z rajdowej czołówki.

Skoro wybraliśmy trasę, czas wybrać nasze auto. Na początku mamy dostęp do sześciu samochodów klasy WRC. W późniejszych etapach gry ta liczba znacząco się zwiększy, poprzez odblokowywanie kolejnych pojazdów. Wiemy dokąd jedziemy, wiemy czym, czas powiedzieć więc coś o grafice. Jak na tamte lata (rok 2000) grafika prezentuje się świetnie. Ładnie wykonane licencjonowane modele samochodów i otoczenie nie budzą zastrzeżeń. Także fizyka gry wyróżnia się pośród innych produkcji z tego okresu. Dodajmy do tego Krzysztofa Hołowczyca jako pilota w polskiej wersji językowej i mamy opis bardzo dobrych wyścigów, które przykują nas do monitora na ładnych kilka wieczorów.

REKLAMA:
  1. Auto giełda - Ogłoszenia motoryzacyjne
  2. Hotele w Polsce - baza noclegowa
© 2015 esamochody.pl. All Rights Reserved.