Mario Kart: Double Dash!!


Opis gry "Mario Kart: Double Dash!!"

Seria "Mario Kart" zawsze cieszyła się dużą popularnością. Luźne podejście do fizyki jazdy, znane postaci z gier Nintendo i cała masa świetnego humoru przyciągała do niej graczy. W 2003 roku powstała jej nowa wersja "Mario Kart: Double Dash!!" przeznaczona specjalnie na konsolę Nintendo Gamecube.

W tej odsłonie serii wprowadzono znaczącą innowację, mianowicie sterowanym przez nas autkiem nie jedzie jedne bohater, a dwóch. Pierwszy zajmuje się kierowaniem, a drugi wypuszcza na przeciwników różne pułapki i "przeszkadzajki". Co więcej każdy bohater (a mamy ich bardzo duży wybór, między innymi Mario, Luigi, Peach, Donkey Kong czy Koopa) ma swój specjalny rodzaj broni, więc podczas jazdy możemy zamieniać ich miejscami. Model jazdy, mimo swej prostoty, jest dynamiczny i daje dużo frajdy. Grafika stoi na wysokim poziomie, trasy są bardzo kolorowe i świetnie oddają lokacje znane z innych gier Nintendo. Tryb dla pojedynczego gracza jest dość krótki, ale gra nabiera rumieńców gdy zasiądziemy przed konsolą ze znajomymi.

Nic nie daje takiej radości jak pokonanie "żywych" przeciwników. Podsumowując "Mario Kart: Double Dash!!" jest świetną grą przy której dobrze bawić będą się tak wytrawni gracze, jak i początkujący adepci wirtualnego szaleństwa.

REKLAMA:
  1. Auto giełda - Ogłoszenia motoryzacyjne
  2. Hotele w Polsce - baza noclegowa
© 2015 esamochody.pl. All Rights Reserved.