Need for Speed: Carbon


Opis gry "Need for Speed: Carbon"

Dziesiąta część słynnej serii gier komputerowych o tematyce wyścigowej "Need for Speed" otrzymała tytuł "Carbon". Gra kontynuuje temat znany z poprzednich odsłon cyklu ("Underground" i "Underground 2") czyli nielegalne, nocne wyścigi po ulicach wielkich miast. Oprócz tego umożliwia wszystko to co fani serii lubią najbardziej, czyli tunningowanie samochodu, ucieczki przed policją i wspinanie się na coraz wyższe szczeble w półświatku.

Gracz do swojej dyspozycji otrzymuje ponad sto licencjonowanych samochodów podzielonych na trzy klasy: Muscle Cars to samochody z potężnymi silnikami i niebywałym przyspieszeniem, sprawiające jednak trudności w prowadzeniu; Tuner Cars to średnie osiągi, ale niezwykle dobre prowadzenie i przyczepność; trzecia kategoria to Exotic Cars, które są kompromisem między dwoma pozostałymi klasami. Tak jak w poprzednich częściach dzięki wygrywaniu wyścigów będziemy "odblokowywać" kolejne części miasta. Jednak by zakończyć całą grę będziemy musieli zmierzyć się w pojedynku z szefami trzech miejscowych gangów. Gra wprowadza dużo nowych elementów rozgrywki, co odświeża serię. Tryb Autosculpt, wyścigi w kanionie czy poprawiony tryb multiplayer to tylko niektóre nowe elementy.

Świetna grafika, oprawa dźwiękowa, dynamiczna jazda i dobrze odwzorowane uczucie prędkości sprawiają, że "Need for Speed: Carbon" jest pozycją obowiązkową dla fanów serii jak i innych miłośników wirtualnych "czterech kółek".

REKLAMA:
  1. Auto giełda - Ogłoszenia motoryzacyjne
  2. Hotele w Polsce - baza noclegowa
© 2015 esamochody.pl. All Rights Reserved.