Test Drive Unlimited


Opis gry "Test Drive Unlimited"

"Unlimited" to już piętnasty tytuł z serii "Test Drive" jaki gości na ekranach komputerów na całym świecie. Tym razem akcja gry dzieje się w całości na hawajskiej wyspie Oahu, która została bardzo dokładnie odwzorowana dzięki zdjęciom satelitarnym z których korzystali autorzy.

Do wyboru mamy 125 licencjonowanych samochodów i motocykli z 80 światowych marek. Obok standardowych dla gier firm jak Ferrari, Mercedes-Benz czy Lamborghini pojawiają się mniej znane takie jak Caterham czy Edonis. Na wyspie Oahu czeka nas około 1000 mil (1600 km) dróg i autostrad, na których będziemy wykonywać różne zadania: od klasycznych wyścigów, przez próby czasowe na "podwożeniu" autostopowiczów kończąc. Ciekawym rozwiązaniem jest wprowadzenie domu głównego bohatera, w którym poza trzymaniem swoich aut w garażu mamy do dyspozycji: czytanie gazety informacyjnej, odbieranie poczty i udział w licytacjach samochodów. Mamy również możliwość przerabiania podzespołów swojego auta by poprawić jego osiągi. "Solą" gry "Test Drive Ulimited" jest jednak tryb wieloosobowy, w którym możemy ścigać się w dowolnym punkcie wyspy Oahu z graczami z całego świata. Wystarczy dać przejeżdżającemu rywalowi znak światłami.

Oprócz tego w samej grze możemy wymieniać się spostrzeżeniami, a nawet prowadzić handel wirtualnymi samochodami. Gra została bardzo ciepło przyjęta na całym świecie, zarówno przez graczy jak i krytyków.

REKLAMA:
  1. Auto giełda - Ogłoszenia motoryzacyjne
  2. Hotele w Polsce - baza noclegowa
© 2015 esamochody.pl. All Rights Reserved.