Need for Speed 2


Opis gry "Need for Speed: Underground 2"

Już rok po ukazaniu się bestsellerowego "Underground" firma Electronic Arts zdecydowała się na wypuszczenie sequela i tak w 2004 roku światło dzienne ujrzał "Need for Speed: Underground 2". Jest to już ósma gra z serii "NFS". Gra oczywiście poprawia i usprawnia rozwiązania zastosowane w swojej poprzedniczce lecz nie ogranicza się do tego. Pojawiło się wiele nowych, unikatowych dla tego tytułu elementów.

Przede wszystkim miasto, w którym dzieje się akcja gry, podzielono na pięć dzielnic, do których dostęp będziemy otrzymywać w trakcie rozwoju naszej kariery. By wziąć udział w wyścigu musimy najpierw przemierzyć ulice miasta w poszukiwaniu przecinków, a następnie "ustawić" się z nimi w konkretny miejscu. Pojawiły się także nowe tryby rozgrywki: StreetX, Outrun, Downhill Drift oraz Underground Racing League. Oczywiście wszystkie tryby znane z poprzedniej odsłony gry znajdziemy także i tu. Poprawiono także możliwości usprawniania osiągów i prowadzenia naszego auta. Teraz mamy do wyboru aż dwadzieścia zmiennych komponentów. Poza tym mamy szerokie możliwości wpływu na wygląd naszej maszyny. Dodajmy do tego świetną muzykę, która sprawia, że człowiek aż rwie się do nielegalnych wyścigów na ekranie swojego monitora.

To wszystko sprawia, że "Need for Speed: Underground 2" jawi się jako godny przedstawiciel serii. Na pewno zapewni wiele godzin zabawy amatorom szybkiej jazdy, efektownych poślizgów i tunnigu.

REKLAMA:
  1. Auto giełda - Ogłoszenia motoryzacyjne
  2. Hotele w Polsce - baza noclegowa
© 2015 esamochody.pl. All Rights Reserved.